Burger King Franchise Bedeli
Burger King Türkiye’de Master Franchise olarak tüm lisans haklarına sahip şekilde hizmet veriyor.
Bakıldığında Burger King Franchise hizmeti lisans süresi 20 yıl olarak belirlenmiştir. Lisans alan kişi, sahip olduğu restoranda ilgili markalar kapsamında ticari faaliyet göstermeye hak kazanacaktır. Peki, kimler Burger King Franchise alabilir.

Burger King Franchise Adaylarında Olması Gerekenler

Franchise lisansının verilmesinden önce aranan özelliklerin olup olmadığı konusunda bilgi alınır. Elbette ilk olarak bakılan girişimci bir ruha sahip olunması, başarma hırsına sahip olunmasıdır. Aynı zamanda başarılı bir iş geçmişinin olması da önemlidir. Yönetim tecrübesi olması tercih sebebi olarak gösterilebilir. Yatırımın gerektirdiği finansal kaynaklarına sahip olmak ise aranan diğer özelliktir. Finansal kaynaklara sahip olan işletmeci, franchisee adaylarının tercih edildiği bilinmektedir.

Burger King Franchise Bedeli

Burger King Franchise Bedeli

Eğitim Programı;
Lisans alacak kişiye öncesinde eğitim verilir. Verilen eğitim programına katılarak, işletmeci olunması hakkına sahip olunur. Lisans alanının kendisinin işletmeci olabileceği gibi, restoran yönetimi konusunda da tayin edebileceği işletmeci gibi görülmesi söz konusu olabilir.
Destek Hizmetleri;
Restoranın açılış hazırlığı süresi kapsamında, açılışın ilk gününden pazarlama – reklam – satın alma – lojistik – eğitim – operasyon – insan kaynakları – kalite kontrol gibi tüm hizmetler için yoğun destek verilmektedir.
Yatırım şartları;
Burger King Franchise yatırım şartları  da sunuluyor. Yatırım bedeli Dolar üzerinden ve + KDV olarak hesaplanacaktır. Her ay, net ciro üzerinden de belirlenen oranlarda alım olacaktır. Göz önünde bulundurarak bu alanda işlemlerinizi yapmanız istenir.

Burger King Frenchise Fiziksel Özellikler

Frinchise için belirlenmiş olan fiziksel özellikler var. Bu özelliklere göre hareket edilmesi durumunda onay verilecektir. İş yerinin giriş katında olması gerekiyor. Minimum 120 metrekare olması gerekiyor. Kapalı alanda ise en az 300 metrekare olması gerekiyor. Depolar dahil olmak üzere Food Courtlarda ise 100 metrekare isteniyor.
Araç trafiğinin yoğun olduğu alanlar, alışveriş merkezleri, dershane yakınları, okul yakını gibi alanlar tercih edilir. Özellikleri sağlayarak başvuru yapılması durumunda kabul edilmesi çok daha yüksek ihtimal olacak. Burger King franchise bedeli ise başvurusu yapılarak istenen şartların da sağlanması ile açılabilir.

 Canlı Tv İzle

Et Döner Dükkanı Açmak

Spor Salonu Açmak