Amazondan Para Kazanmak
İnternette dünya çapındaki Amazon sitesinden para kazanmak birçok kişinin aklına gelen bir konudur. Satış ortaklığı ve doğrudan satış yaparak bunu sağlayabilirsiniz.

Amazon FBA Ürün Satarak Kazanç Sağlamak

Amazon sitesinde bazı şartları yerine getirenler kendi ürünlerini belirli bir ödeme karşılığında satabilmektedir. Yani doğrudan satış yapan siz olduğunuzda geliri de bu şekilde sattıkça kazanırsınız. Amazon sitesinde “Amazon FBA” ile kendi ürünlerinizi satmak üzere işlemler yapabilirsiniz. Bu sistemde kendi üretimlerinizi ve farklı yerden aldıklarınızı internetten satabiliyorsunuz. Bu işlem için bir kira bedeli verilmesi gerekmektedir. Sisteminde satacağınız ürünlerin yurt dışına açılacak ürünlerden olması ve genel ihtiyaçlara odaklanması dikkat çeken sonuçlar bakımından önemlidir.

Satış Ortaklığı İle Amazondan Para Kazanmak

Amazondan satış yapmak isteyenlerin en önem verdiği konulardan biri satış ortaklığı ve komisyon alarak para kazanmaktır. Bunu yapabilmek için de başka firmalara ve kişilerin ürünlerine aracılık sağlanır. Amerika merkezli bu alışveriş sitesi site sahibi olan kişilere bu imkanı tanımaktadır.

Amazondan Para Kazanmak

Amazondan Para Kazanmak

Amazon Affiliate Marketing

Affiliate Marketing online alım satımlarda yoğun bir şekilde çalışan Amazon sitesinde önemli bir yer tutar. Kazanç miktarı açısından değerlendirme yapılırsa Amazon Satış Ortaklığı ile % 4-10 arasında sonuç alabiliyorsunuz. Bu komisyon sisteminde ekstra bir üretim desteği yatırım istenmiyor. Ekstra bir harcama da yapmadan sonuca ulaşabiliyorsunuz. Fakat hangi kitlenin ne gibi ürünlere odaklandığını da iyi tespit etmek gerekiyor. Kendi sitenizi açarak amazon yönlendirmesi ile ürün satışı yapabiliyorsunuz. Türkiye şartlarında online alışverişte ciddi bir kitle Amazon’dan alışveriş yapıyor.

Hangi Ürünler Daha Fazla Satıyor

Yurt dışından birçok kişi farklı ürün kategorilerinde alımlar yapabiliyor. Özellikle giyim, aksesuar, ayakkabı, deniz malzemeleri, elektronik ürünlerde ciddi bir artış gözleniyor. Ayrıca kitap ve hediyelik eşyalarda da odaklanma söz konusu. Amazondan para kazanmak için yönlendirme yapacak kişilerin en fazla nelere talep olduğunu bilmesi gerekiyor. Bu sayede yönlendirilen siteden alışveriş imkanı da artmış oluyor. Bireysel olarak açılan ve ürün tanıtımına odaklanan sitelerde ürünleri doğrudan alçıların gözlerine de sokmamak gerekiyor.

 Web Sitesinde Amazon Yönlendirmesi

Satış ortaklığı kapsamında siteniz varsa bu site üzerinde de çalışmalar yapılması gerekiyor. Çünkü Google arama motorunda görünmeyen bir sitede ziyaretçi de olmayacağı için düzenli içerik girişi gibi farklı detaylar önem kazanıyor. Site çalışması için de alt yapı hakkında bilgi sahibi olmanızda fayda var. Bu alt yapıyı da farklı platformlardan alacağınız eğitimlerle sağlayabiliyorsunuz.
Solucan Gübresi Nasıl Yapılır 
Canlı Tv İzle