Et Döner Franchise Almak? Nasıl Alınır ?
Et Döner Franchise Almak? Nasıl Alınır ? Ülkemizde birçok kişi Türk damak tadının en önemli temsilcilerinden olan et döner hizmeti sunmak için franchise yöntemi tercih ediliyor. Et Döner Franchise Almak? Nasıl Alınır ?
Franchise yöntemi en genel tabiri ile bayilik olarak adlandırılabilir. Kalitesi ve profesyonelliği ile tanınmış firmalar belirli bir ücret ve kalite şartlarının karşılanması ile isimlerinin kullanma hakkını vermesi yöntemi olan franchise yönteminin son dönemde dönercilik sektöründe yoğun bir şekilde kullanılmaya başladığı görülüyor. Et Döner franchise ile dönerin kalitesi, lezzeti ve tüketici anlamında güven unsuru bir nevi garanti altına alınmış oluyor. Bu sayede hijyenik olmayan merdiven altı tabir edilen yerlerde et döner üretiminin de önüne geçilmiş oluyor.

Et Döner Franchise Almak? Nasıl Alınır ?

Et Döner Franchise Almak? Nasıl Alınır ?

Et Döner Franchise Sisteminde Dikkat Edilecek Hususlar

Dünya genelinde birçok sektörde olduğu gibi et döner sektöründe de franchise yönteminin yoğun ilgi görmesinde sağladığı avantajların büyük bir önemi bulunuyor. Et Döner franchise veren ve alan firmaların bu sistemde dikkat etmesi gereken bazı hususlar bulunuyor. Bunların başında etlerin kalitesi, hijyeni, servisin ve servis personelinin kalitesi oluyor. Çünkü bayilik alan firmaların yapacakları herhangi bir yanlış ya da kalite anlamında ki eksiklik direkt olarak franchise veren firmanın imajını etkiliyor.
Bu sebeple bu sistemi kabul eden firmalar arasında özel anlaşmalar imzalanıyor. Burada servisin kalitesinden mekânın fiziksel durumuna kadar birçok ayrıntı karara bağlanıyor. Sorumluluklarını yerine getirmeyen firmaların sözleşmeleri hemen feshedilerek isim hakkı geri alınıyor. Çünkü et döner anlamında güvenilir ve popüler bir firma olmak çok uzun yıllar alırken bunun zedelenmesi çok kısa sürede gerçekleşebiliyor.

Et Döner Franchise Almak? Nasıl Alınır ? Avantajları

Et döner hizmeti sunmayı planlayan firmaların franchise yöntemini tercih etmesi beraberinde büyük avantajlar sağlıyor. Et döner sektöründe franchise uygulamanın avantajları arasında;

  • Standart bir döner kalitesi yakalanmış oluyor,
  • Yüksek orandaki reklam ve tanıtım faaliyetlerine gerek kalmıyor,
  • Tüketicilerin güveni çok daha kolay ve kısa sürede kazanılmış oluyor,
  • Firmanın kendini ispatlaması ve gelişimi çok daha kolay oluyor,
  • Belirli bir servis kalitesi ve fiziki mekan özellikleri sağlanmış oluyor,
  • Hijyen anlamında çok daha iyi standartlar yakalanıyor,
  • Daha uygun maliyetlerle döner alımı yer alıyor.

Spor Salonu Açmak ve Maliyeti

Canlı Tv İzle