Para Kazandıran Uygulamalar
Çok sayıda para kazandıran uygulama vardır ve bunlardan bazılarını akıllı telefonlara yükleyerek para kazanabilirsiniz.

Uygulamalar Çok Kazandırıyor Mu?

İnternetten indirdiğiniz uygulamalarla beraber bir miktar kazanç elde edebilirsiniz. Bu miktar uygulama türüne ve şekline göre değişebilmektedir. Bazı uygulamalar para ödemesi yaparken bazıları da hediyelerle ödeme yapabilmektedir. Fakat Paypal gibi ödeme yöntemlerinin Türkiye’de şu an için kullanılmadığını da hatırlatmakta fayda var. Yöntemleri de doğru seçmek gerekiyor. Çok fazla beklentiye girmeden uygulamalardan ufak çaplı ödeme ve hediyelerin tadını çıkarabilirsiniz.  Doğru site seçerken kullanıcıların herhangi bir kullanım ücreti ödememesi de ayrıca önem kazanıyor. Bu uyarıyı da dikkate almakta fayda var, çünkü dolandırıcı uygulamalara karşı dikkat etmek gerekiyor.

Hangi Uygulamalar Para Kazandırıyor?

İOS ve Android işletim sistemi olan cihazlarda uygulamadan para kazanmak Money App ile mümkündür. Pazar araştırması mantığındaki uygulamada inceleme yapıyor, oyun oynuyor ve fikirlerinizi belirtiyorsunuz. Ayrıca size verilen ve seçtiğiniz görevleri de tamamlayıp Paypal üzerinden kazanç sağlayabiliyorsunuz. Aylık ödeme yapılıyor ve hediye kartları da veriliyor. Tamamladığınız görevlerle kazanılan paralar birkaç günde bir hesaba aktarılıyor.
iPoll Uygulaması Pazar araştırmasıyla ilgili başka bir uygulama… Anket ve günlük tüketime dair günlük tutulması istenebiliyor. Tamamlanan görevlerle beraber kazanç elde edebiliyorsunuz. İlgi alanlarınıza göre görevlerle alakalı seçimler yapabiliyorsunuz.

 

Para Kazandıran Uygulamalar

Para Kazandıran Uygulamalar

Fotoğraf Çekip Satarak Para Kazanmak

Foap Uygulaması iki işletim sisteminde de kullanılan bir yazılım ve fotoğraflarla para kazanmayı mümkün kılıyor. Reklam ajansları, markalar, fotoğraflardan bazılarını alabiliyor. Kitlesel olarak sunulan fotoğraflar nedeniyle uygulama 2,5 milyon civarı bir aboneye sahip…
Foap’ta para kazanmak için bir hesap lazım ve kaliteli fotoğraflar çekmeniz gerekiyor. Bu fotoğrafları etiketlerken de puanlamada yüksek sonuçlar almayı hedefliyorsunuz.  Çünkü görünürlük artışı için bu puanlar önem kazanıyor. 100 dolara kadar kazanabileceğiniz fotoğraflarınız için ayrıca misyon bölümü de etkileyici… Marka ve ajansların belirtiği fotoğraf özelliklerini dikkate alarak uygulamadan daha fazla artı elde edebilirsiniz.

Aracınızı Kiralayarak Para Kazanabilirsiniz

Bir akıllı telefon uygulamasını kullanarak arabanızı belirli bir süre için başkalarına kiralayabilirsiniz. Sigortalı bir aracınız varsa ve her zaman kullanmadığınız için boşta duruyorsa Fluid Market uygulamasını indirerek fırsatı değerlendirebilirsiniz.  Mobil uygulamadan para kazanmak için sadece araba değil farklı kiralama hizmetleri de veriliyor. Tekne, çim biçme makinesi gibi türlü aletler de başkalarına kiralanabiliyor. Bahsedilen uygulamalar yanında Havucum, Clashot gibi siteler de para kazandıran seçenekler arasında
Sermayesiz İş Fikirleri
Kebapçılar Ne Kadar Para Kazanıyor
Canlı Tv İzle