Çiğ Köfte Bayiliği Veren Firmalar
Ucuz sermaye ile kolay kurulan bayilikle evden birisi çiğ köfte bayiliği gelir çiğ köfte bayiliği veren firmalar nelerdir?
Türkiye’de çiğ köfte bayiliği veren firmalar oldukça fazladır. Çiğköfte geçmişten günümüze sofralarımızda eksik olmayan tatlardan birisidir. İster sabah ister akşam tüketilebilen oldukça yararlı bir besindir. Hal böyle olunca talep artar ve bu nedenle insanlar yeni bir bayilik açmak için çiğköfte bayiliği veren firmaları araştırırlar. İş kurmak isteyen birçok esnaf çiğ köfte bayiliği açmanın yollarını arar uygun bir dükkâna sahip olduktan sonra ustaları ile beraber bayiliğini açar.

Acıcık Çiğköfte Bayiliği

Türkiye’de Franchise olarak çalışan ve çiğ köfte bayiliği veren firmalardan ilki Acıcık Çiğ Köfte firmasıdır. Şubeleşme yolunda uygun adımlarla ilerleyen Acıcık çiğ köfte bayiliği Gimdes Helal Sertifikası ve Organik Sertifikasına sahiptir. Avantajlarından birisi 200 kilogram bedelsiz yani masrafsız çiğköfte sunmasıdır. Acıcık çiğ köftede isim hakkı bedeli bulunmamaktadır. Yatırımın geri dönüşü 2 ayda sağlanır. Bu bayiliği açmak için gereken sermaye 15 bin liradır. Toplam 80 şubesi ve 100 ortalama kar marji ile sizde Acıcık çiğ köfte ile çiğ köfte bayiliği kurabilirsiniz.

Çiğ Köfte Bayiliği Veren Firmalar

Çiğ Köfte Bayiliği Veren Firmalar

Sosyete Çiğköfte

Çiğ köfte bayiliği açmak isteyen insanların diğer bir tercih edeceği firma sosyete çiğ köftedir. Sosyete çiğ köfte ile dükkanınızı bularak hemen çiğ köfte satışı yapmaya başlayabilirsiniz. Sosyete çiğ köfte 5990 TL’lik paketi sayesinde insanlara çiğ köfte bayisi açmayı teşvik ediyor. Sosyete çiğ köfte ile çalışmanın koşulları şu şekildedir. Öncelikle bayilik açmak isteyen kişi etrafında çiğ köfte firması bulunmayan ve araç trafiğinin fazla olduğu bir caddede dükkan bulması gerekmektedir. Bulunan Bu dükkanın adres bilgileri sosyete çiğköfteye gönderilir. Ardından kendine uygun sosyete çiğköfte bayilik paketinden birisini seçer ve bu sayede dükkanına kavuşmuş olur.

Hacıalioğlu Çiğköfte

Avantajlı çiğ köfte bayiliği veren bir diğer firma ise Hacıalioğlu Çiğköfte’dir. Hacıalioğlu çiğköfte bayilik paketi 7500 TL’dir. Hacıalioğlu çiğköfte bayiliğinizi dilerseniz 12 ay taksitle alabilirsiniz. Yanında 20 çeşit tatlı, tuzlu, ekşi, acı yan ürünü sizlere teslim etmektedir. 500 kilogramlık bedava çiğköfte avantajı sağlar.

Adıyaman Çiğköfte Yeri

Türkiye’de çiğköfte bayilik veren bir diğer firma Adıyaman Çiğköfte Yeri’dir. Adıyaman çiğ köfte yeri bayiliğini almak için gereken sermaye 8000 liradır. İsim hakkı bedeli bulunmaz. Yaptığınız yatırımı iki veya üç ayda geri alabilirsiniz. 64 şubesiyle 100 ortalama kar marjı bulunmaktadır.

Adıyaman Kardeşler Çiğköfte

Adıyaman Kardeşler Çiğköfte 12 bin lirası bulunan tüm vatandaşlara çiğ köfte bayilik hizmeti sunmaktadır. Eğer bir girişimci iseniz Adıyaman Kardeşler Çiğ köftenin bayisi olabilirsiniz. İsim hakkı bedeli bulunmaz. Yatırım geri dönüşü toplam 4 veya 6 aydır. Toplam franchise şube sayısı 95 olan Adıyaman Çiğköfte sizlere çiğ köfte bayiliği açma avantajı sunmaktadır.

Babacan Yeni Nesil Çiğköfte

Çiğ köfte sektöründe yenilikler kazandıran ve insanların çiğ köfte bayiliği açmasını sağlayan bir diğer firma ise Babacan yeni nesil çiğköfte’dir. Babacan yeni nesil çiğköfte firması bayiliği açmak için gereken sermaye 30000 liradır. İsim hakkı bedeli bulunmaz ve yatırdığınız miktarın 1 veya 3 ay içerisinde alabilirsiniz. Babacan yeni nesil çiğköfte salonunda dilerseniz el yapımı atom, çiğköfte, kovada dilim, kovada lokum, kovada kral çiğ köfte, kebap dürüm, çiğ köfte, New Burger ve Pizza gibi ürünler satabilirsiniz. Babacan çiğ köfte açmak için en az 25 30 metrekarelik bir dükkana sahip olmanız gerekmektedir. Toplam 6 franchise bayi şubesi bulunmaktadır.